Bulgaristan’da düzenlenen turnuvada şampiyon olan Ergeneli milli sporcu Sinem Yıldız beraberinde antrenörü ile Rasim Yüksel’e ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette Belediye Meclis Üyesi Nazlı Güneş de yer aldı.

Yüksel, ziyarette yaptığı konuşmada, sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Bulgaristan’da düzenlenen ve 19 ülkeden sporcuların katıldığı uluslararası turnuvada şampiyon olan Ergenemizin gururu milli sporcumuz Sinem Yıldız ile badminton milli takım antrenörü Hüseyin Mert’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ergene Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya, onları desteklemeye ve başarıyı ödüllendirmeye devam edeceğiz” 

Kupayı Yüksel’e getirdiler

Milli sporcu Sinem Yıldız’ın elde ettiği şampiyonluğun dışında Tekirdağ il birincisi unvanını elde eden 2014 Ergene Spor Kulübü halk oyunları ekibi de Başkan Yüksel’i ziyaret ederek birincilik kupasını getirdi.

Kulüp başkanı, yöneticileri ve halk oyunları ekibini başarılarından dolayı kutlayan Yüksel, “Tekirdağ Valiliği Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce gerçekleştirilen Gençler geleneksel düzenlemeli halk oyunları yarışmasında Tekirdağ İl birincisi olan 2014 Ergene Spor Kulübünü ve yöneticilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Ergene Belediyesi olarak ilçemizi temsil eden, elde ettiği başarılarla bizleri gururlandıran tüm sporcularımızı ve spor kulüplerimizi imkanlar ölçüsünde desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Muhabir: Murat Yasin Kıyıcı