Ergene Belediyesi Devlet Malzeme Ofisi’nden öz kaynakları ile Ford Transit Cuiter marka 4 hizmet aracı aldı.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel,  yaptığı açıklamada, her şeyin en iyisini ve en güzelini hak eden halka yeni hizmet araçları kazandırdıklarını söyledi.

“Sevgi kenti” Ergene’de göreve başladıkları ilk günden itibaren araç filosunu güçlendirmeye başladıklarını anlatan Yüksel, şunları kaydetti:

“İlçemizde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm bulmak için araç filomuzun sayısını arttırdık ve arttırmaya da devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ihtiyaçlarına anında cevap vermek, onlar için daha kaliteli hizmet verebilmek adına bunu önemsiyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana bahanelerin arkasına sığınmadan belediye hizmetlerimizin kalitesini arttırmak ve mahallelerimizin tamamına hizmet üretmek için çok çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Hizmet birimlerimizin başında gelen Temizlik İşleri, Fen İşleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü gibi sahada aktif müdürlüklerimizin çalışmalarında kolaylıklar sağlayacak, araç takviyelerimizi gerçekleştirerek halkımıza daha iyi hizmet adına her geçen gün araç filomuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.”

Muhabir: Murat Yasin Kıyıcı