Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2022" arasında yer alan Çorlu TSO üyesi 46 firmayı kutladı.

Volkan, "2022 yılı içerisinde Türkiye'nin en fazla ihracat yapan firmaları arasına giren üyelerimizi kutluyor, bölgemiz ve ülkemize sağladıkları katma değer için kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

46 firma bölgemizin gururu oldu

Bu başarının gurur verici olduğunu aktaran Volkan, şunları kaydetti:

“Odamız üyesi 46 firma, bölgemizin gururu olmuştur. Türkiye’nin dev firmaları arasında yer alan üyelerimiz, bölgemizin üretim ve istihdamdaki gücünün en büyük örneğidir. İşverenlerinden emekçilerine kadar, listeye giren tüm firmaları kutluyorum. Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla anılıyor. İhracatın kalkınmada ne denli önemli bir faktör olduğunun farkındayız.   Bu listede daha fazla üyeyle yer almak için odamıza kayıtlı üye firmalarımızın ihracat oranlarının artması, hiç ihracat yapmamış olanların ise adım adım yeni pazarlara açılması amacıyla Dış Ticaret İstihbarat Merkezimiz hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye'nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2022’de yer alarak bizleri en iyi şekilde temsil eden 46 firmaya teşekkür ediyorum.”

Gazete Bakış Haber Merkezi