Pınarbaşı Mahallesi’nde düzenlenen program öncesinde konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz, mahalle muhtarlarımız ile bir geleneği daha yaşatıyoruz. Bizler her zaman değerlerimize sahip çıkıyoruz. Bugün de Pınarbaşı ve Paşaköy Mahallelerimiz için bu etkinliği düzenleyen muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Başta annelerimiz olmak üzere çocuklarımızın, Ergene halkımızın mübarek Kurban bayramını kutluyorum. Sağlık dolu nice bayramlara erişmeyi temenni ediyorum. Bayramlar bizim için önemlidir. Komşularımızla beraber olduğumuz, dargınların barıştığı günler. Bu bayramları iyi değerlendirmek lazım. Muhtarlarımıza bu güzel organizasyon nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Pınarbaşı Mahallemizde yıllardır süren bayram geleneğini bu bayram arifesinde de yaşatmanın mutluluğu içerisindeyiz diyen Başkan Yüksel, “Pınarbaşı Mahallemizde belediye başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın katılımıyla çocuklarımıza bayram şekeri, çikolata, gofret ve oyuncak hediye ettik. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme, gözlerindeki mutluluk paha biçilemez. Bu vesile ile şimdiden tüm halkımızın bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Pınarbaşı Mahallesi meydanında toplanan çocuklara bayram şekeri, çikolata, kek, bisküvi ve oyuncak dağıtımı gerçekleştirildi.

Gazete Bakış Haber Merkezi