Ali Bayrak, Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i ziyaret etti.

Yüksel,  Ali Bayrak ve Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin ile belediyenin yaptığı Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi, Ergene Belediyesi Spor Salonu ve Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda incelemelerde bulundu.

Ali Bayrak, belediye tarafından yaptırılan spor tesislerini takdirle karşıladığını belirtti.

Rasim Yüksel’in, Ergene Velimeşespor’un başarısında büyük katkısı olduğunu belirten Bayrak, “Spor kulüplerinin başarısı tesisleşmeyle oluyor. Belediye Başkanımız Rasim Yüksel bu konuda Ergene ilçemize çok güzel spor tesisleri kazandırmış. Ergene Velimeşesporun başarısında şüphesiz Rasim Yüksel’in büyük payı var. Beşiktaş kulübümüz ile Ergene Velimeşespor arasında çok güzel dostluklar kuruldu. Geçmiş senelerde Beşiktaş kulübümüzden Ergene Velimeşespor’a oyuncu transferlerimiz de oldu bu ilerleyen dönemlerde de olabilir. Yeni sezon öncesi Ergene Velimeşespora başarılar diliyor, bu güzel spor tesislerini ilçeye kazandıran Rasim Yüksel’i de tebrik ediyorum” dedi.

TEKİRDAĞ’IN EN BÜYÜK VE EN GÜZEL TESİSLERİNE SAHİBİZ

Belediye Başkanı Rasim Yüksel de Ali Bayrak’ı Ergene’de misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduğunu ifade etti.

Yüksel, şöyle konuştu:

“Beşiktaş kulübümüzün değerli yönetim kurulu üyesi Ali Bayrak’ı ‘sevgi kenti’ Ergenemizde misafir etmekten dolayı çok mutluyuz. Kendisi Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yöneticisi olduğu için Ergene Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırdığımız spor tesislerini gezme fırsatımız oldu. Tekirdağ’ın en güzel ve en büyük spor tesislerine sahip olan Ergene ilçemizin gururu Ergene Velimeşespor ile Beşiktaş kulübümüz arasında çok güzel dostluklar kuruldu. Beşiktaş kulübümüzün değerli yöneticileri bizleri ziyaret ediyor, spor konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz” dedi.

Ali Bayrak, Rasim Yüksel’e Beşiktaşlı oyuncuların üzerinde imzalarının bulunduğu formayı hediye etti. Yüksel hediye için  Ali Bayrak’a teşekkür etti.

Muhabir: Murat Yasin Kıyıcı