AK Parti Edirne İl Başkanlığı'nda gerçekleşen mazbata törenine İl Başkanı İba, İl Gençlik Kolları Başkanı Gündoğdu, Lalapaşa İlçe Başkanı Ayyıldız, Havsa İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Tahsin katıldı.

Gençlere çalışmalarında başarılar dileyen İba, gençlerin kendileri için çok kıymetli olduğunu vurguladı.

Gençlerle gerçekleştirilen her projenin kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade eden İba, konuşmasına şöyle devam etti:

"Onların gençlik enerjileri ve farklı bakış açıları ile zenginleşiyoruz. Gençlik kollarımızla bir arada olmak, Edirne'miz ve davamız için gönül gönüle çalışmak beni çok mutlu ediyor. Her zaman gençlerimizle birlikte fikir alışverişi yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gençlerimizin en büyük destekçileri olmaya söz veriyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonu ile partimizde ve illerimizde gençlerimize her zaman söz hakkı verdik ve vermeye de devam edeceğiz."

AK Parti Havsa önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Pehlivan ve Lalapaşa önceki dönem İlçe Gençlik Kolları Başkan Burak Yörük’e bugüne kadar verdiği emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan İba, görevi devralan Ardatürk ve Lalapaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Keskin'e de başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Anadolu Ajansı