AK Parti Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamada, görüşlerine yer verilen Cambaz, AK Parti'nin yeniliğin, değişimin, gençlerin ve geleceğin partisi olduğunu belirtti.

Görevini üç yıldır severek yaptığını aktaran Cambaz, "Çok şükrediyorum ki Rabbim bizlere böyle bir dünya lideriyle yol yürüme fırsatı sundu, zaferler nasip etti. Bu genç yaşta omuzlarımıza yüklenen sorumluluklarla bu davanın bayraktarlığını, sancaktarlığını, hizmetkarlığını yapmak bize de nasip oldu." ifadelerini kullandı.

AK Parti teşkilatına daha iyi hizmet edebilmek için görevinden af talebinde bulunduğunu belirten Cambaz, şunları kaydetti:

"Bu bir Fatiha'dır. Bir başlangıçtır. 'Bu şarkı burada bitmez' diyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı'nı hep birlikte inşa edeceğiz. Bu vesile ile bizlere genç yaşta milletvekili adaylığı, il başkanlığı gibi görevlere uygun gören, gençleri yedek kulübesinde değil ilk 11'de sahaya süren, gençliğe abilik, şehrimize hizmetkarlık yapma imkanı sağlayan dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum. Görev sürem boyunca uyum içerisinde çalıştığım teşkilat mensuplarına da teşekkür ederim."

Kaynak: Anadolu Ajansı