Bir süre önce Belediye Meclisi’nde yapılan seçimle Cüneyt Yüksel’in yerine belediye başkanlığı görevine gelen Uzunlar, hakla iç içe olmasıyla dikkati çekiyor.

Altınova Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde tezgah açan esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Uzunlar, talepleri ve sorunları dinledi.

Süleymanpaşa’nın en büyük semt pazarı olan Perşembe Pazarı’nı da ziyaret eden Uzunlar, esnaf ve vatandaşlara iyi alışverişler dileyerek sohbet etti.

Tezgahları dolaşıp hem alışveriş yapan hem Süleymanpaşalılarla kucaklaşan Uzunlar, Perşembe Pazarı çevresindeki dükkan ve işyerlerini de gezdi.

Hüseyin Uzunlar, yaptığı açıklamada,

Altınova Mahallesi’nde hizmete sundukları semt pazarında ve Perşembe Pazarı’nda esnafla ve ilçe sakinleriyle bir araya geldiklerini ifade etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinlediklerini aktaran Uzunlar, şunları kaydetti: 

“Altınova’ya kazandırdığımız kapalı pazar yeri projemiz sayesinde, hijyenik bir ortamda, taze ve kaliteli ürünlerle alışveriş imkanına sahip olmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlarımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum. Birbirinden lezzetli, taze sebze ve meyvelerle diğer birçok ürünün satıldığı Perşembe Pazarı da şehrimizin renkli ve canlı bir parçası. Bu pazar ziyaretimizde de vatandaşlarımızla sohbet ederek, en kısa zamanda çalışmalarımıza yansıtmak üzere taleplerini dinledim, not ettim. Yerel üreticilerimizin bin bir emekle yetiştirdiği sağlıklı ürünlerden satın alarak yaptığımız haftalık alışverişimizle, esnafımıza destek olma fırsatı da bulduk. Halkımızın görüşleri, şehrimizin gelişmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi konusunda bize rehberlik ediyor. Bu yüzden, memnuniyetinden mutluluk duyduğumuz tüm hemşehrilerimizin talep ve beklentilerini doğrudan dinlemek bizim için çok önemli.”

Muhabir: Gülçin Kıyıcı