Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yaptığı açıklamada, ulaşım hizmetlerinin iyileştirilmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Vatandaşların konforlu bir biçimde ulaşım sağlayabilmeleri için her geçen gün hizmetlere bir yenisini eklediklerini belirten Albayrak, “Hizmetlerimiz arasına Hayrabolu şehir içi otobüs seferlerini de ekleyerek ulaşım ağımızın gelişmesinde bir adım daha atmış olacağız. Otobüs seferlerimizin tüm Hayrabolulu vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Vatandaşlar ulaşımlarını Tekkart ya da kredi kartı veya banka kartıyla sağlayabilecek. Nakit paranın geçmeyeceği ulaşım hizmetinde,  kişiselleştirilmiş ulaşım kartına sahip olmak isteyen vatandaşlar Hayrabolu Katlı Otopark’ına başvuruda bulunabilecek.

Vatandaşlar 36 A No’lu yeni hatta saat ve güzergah bilgileri ile Hayrabolu’daki kart dolum noktalarının adres bilgilerine tekulas.com.tr adresi üzerinden ulaşabilecek.

Güzergah bilgisi: Hayrabolu Otogarı-Pazar Yeri- Hayrabolu Devlet Hastanesi -Aydınevler Yeni hat otogardan Aydınevler’e 07.30 – 19.30 saatleri arasında, Aydınevler’den Otogar’a 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Gazete Bakış Haber Merkezi