Başkan Çetin yaptığı açıklamada; “Kent estetiği uygulamaları ile ilçemizin çehresine görsel dokunuşlar yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz yıllarda Pınar Bulvarı, Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin caddelerimizi birer prestij caddesi haline dönüştürdük. Yine içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı baştan sona yenilenen Canbazlar Caddemizi de prestij cadde haline getiriyoruz. Caddemiz, yolu, kaldırımı, peyzaj ve aydınlatmasıyla kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşacak. Araç trafiğinin kısıtlanacağı caddemiz, yayalaştırılacak ve vatandaşlarımız rahatça caddemizde alışveriş yapabilecek.” dedi.

MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK

Dekoratif aydınlatma direklerinin montajının ve taş döşeme çalışmalarının sürdüğü cadde tamamlandığında yolu, kaldırımı, peyzaj ve aydınlatmasıyla kente yakışır modern bir görünüme kavuşacak.

Kapaklı Belediyesi, kent genelinde gerçekleştirdiği üstyapı ve altyapı çalışmalarıyla vatandaşlara konforlu ve güvenli ulaşım sağlarken, prestij cadde uygulamalarına da devam ediyor. Bu kapsamda Pınar Bulvarı, Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin caddelerinin ardından Canbazlar Caddesi de prestij caddesi haline dönüştürülüyor.

Gazete Bakış Haber Merkezi