Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serkan Keser, Burak Özlek, Yönetim Kurulu üyeleri Hüsnü Güngör Akarca, Recep Bars, Aytaç Yüce ile Genel Sekreter Fatma Merve Gelep odanın yeni hizmet binasının inşaat çalışmalarını inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldı.

Soner Ilık, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, modern bir hizmet binasını Kırklareli’ye ve üyelerine kazandırmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Ilık, şunları kaydetti:

“İlimiz sanayisine yapılan yatırımlar ile ticaret hacmi her geçen gün büyüyen ve buna bağlı olarak artan üye sayımız ile görev ve sorumluluğumuz da arttı. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz mevcut binamız eski olduğundan; hizmet verimliliği ile üye memnuniyetini artırmak amacıyla yeni hizmet binamızın projesini hayata geçirdik. İnşaat çalışmalarına da vakit kaybetmeden başladık. Bugün de Yönetim Kurulu üyelerimiz ile inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek, firma yetkililerinden
çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Çalışmalar tamamlandığı zaman 5 katlı, 3 bin metrekare kullanım alanına sahip modern bir hizmet binasını ilimize ve üyelerimize kazandırmış olacağız. Kırklareli’ne yakışan modern, üyelerimizin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilecek donanıma sahip yeni hizmet binamızı yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni hizmet binamızın şimdiden ilimize ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Gazete Bakış Haber Merkezi