Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Armağan Köyü Muhtarı Recep Dal’ı da ağırladı.

Ilık, ziyarette yaptığı konuşmada, muhtarların devlet ile millet arasında önemli bir görev üstlendiğine vurgu yaparak, “Muhtarlık müessesesi; demokrasimizin, yönetim sistemimizin, kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın en önemli yapı taşlarından biridir. Muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedir” dedi.

Ilık, ziyaretinden dolayı Dal’a teşekkür etti.

TİCARET BORSASI BAŞKANI ALTINTEL’DEN ZİYARET

KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel ve Armağan Köyü Muhtarı Recep Dal ile bir araya geldi.

Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Dış İlişkiler Komisyonu üyeliğine seçilen Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ilık, Altıntel’e ziyaretinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür ederek, bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Gazete Bakış Haber Merkezi