Bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 3 gün birbirinden zevkli ve çekişmeli maçlara sahne olan Streetball Turnuvası’na toplam 90 takım katıldı.

Minik Kızlar, Minik Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Erkekler ve Büyük Erkekler olmak üzere 6 kategoride gerçekleştirilen Streetball Turnuvası, final müsabakaları ile sona erdi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Birbirinden heyecanlı müsabakaların oynandığı Streetball Turnuvası’nı 3 gün sürerken; kategorilerinde dereceye giren takımlara ödülleri Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı tarafından takdim edildi.

Çerkezköy Belediyesi Streetball Turnuvası’nda Minik Kızlar kategorisinde ‘Kaybol Yaa’ takımı 1’inci olurken; ‘Çerkezköy Kent Konseyi’ takımı 2’nci oldu. Minik Erkekler kategorisinde ise 1’inci ‘Çerkezköy Kent Konseyi’ olurken, 2’nci ise ‘4 Adam’ takımı oldu. Yıldız Kızlar kategorisinde 1’inci ‘Ne Oluyo Yaa’ takımı olurken, 2’nci ‘Net Pozitif’ takımı oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ‘Çerkezköy Kent Konseyi Basketin Yıldızları’ takımı  1’inci, ‘Caption’ takımı 2’nci oldu. Genç Erkekler kategorisinde 1’inci ‘Foodie Craft’ takımı, 2’inci ‘Riziko’ takımı oldu. Büyük Erkekler kategorisinde 1’inci ‘Gerçek Kara Delik’ takımı olurken, ikinci ‘Bal Kaymak’ takımı oldu. Ayrıca düzenlenen 3’lük yarışmasının şampiyonu Salih Erbay oldu.

Çerkezköy Belediyesi 5. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Streetball Turnuvası’nda dereceye giren takımlara ödülleri 3 Eylül Pazar günü oynanan final müsabakalarının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı tarafından verildi. Yılancı “Turnuvamıza katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ediyorum. Başarılı olan takımları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Muhabir: Murat Yasin Kıyıcı