Keşan Belediyesi 6 Eylül’de güzel bir organizasyon gerçekleştirecek. Sünnet ettirilen 60 çocuğun da katılacağı organizasyonda ünlü şarkıcı Tarık Mengüç sevenleriyle buluşacak.

Keşan Belediyesi Başkan Vekili Müslim Çekiç, Keşan Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni’nin 6 Eylül’de yapılacağını ve şölende Mengüç’ün sahne alacağını belirtti.
Geleneksel düzenlenen sünnet şölenin 60 çocuğun katılımıyla 6 Eylül Çarşamba akşamı Keşan Belediye Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde gerçekleştirileceğini aktaran Çekiç, “Sünnet şölenimizde bu yıl hem çocuklarımıza hem de Keşan’da yaşayan vatandaşlarımıza bir sürprizimiz var. Bu yıl konuk sanatçı olarak Tarık Mengüç’ü misafir edeceğiz” dedi.

BİRLİK BERABERLİĞİN SİMGESİ

Sünnet şöleninin ilçede birliğin, beraberliğin, kaynaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın coşkulu bir simgesi olduğunu vurgulayan Çekiç, “Çocuklarımızın erkekliğe ilk adımlarını bizimle atmalarından dolayı da büyük bir mutluluk duyuyoruz. Keşan’da yaşayan küçük büyük tüm vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu olması bizim öncelikli görevimiz. Bu güzel merasimle miniklerimiz ve büyüklerimizin arasında sağlam köprüler kuruluyor, aileler yakınlaşıyor, akrabalıklar pekişiyor. Bizler de bugünün şahidi olmaktan dolayı mutluluk duyacağız” diye konuştu.

Çekiç tüm vatandaşları sünnet şölenine davet etti.

Gazete Bakış Haber Merkezi